धरानको के के स्कुलमा विद्यार्थीको प्रतिभा प्रदर्शन

(३० तस्वीरसहित)


  • हाम्रो कोशी आवाज डटकम
  • २०७९ भदौ ३१

धरानः धरान-१५ स्थित के के इन्टरनेशनल स्कुलमा बालबालिकाहरुले प्रतिभा प्रदर्शन गरेका छन् ।
विद्यार्थीले फेशन शो, गायन, नृत्य, कविता, वक्तृत्वकला विधामा प्रतिभा पस्किएका हुन् । कार्यक्रममा पिजी कक्षाका विद्यार्थीले पोशाकमार्फत विद्यार्थीले फलफूललगायतको फेशन शो, नर्सरीका विद्यार्थीले स्वास्थ्य र जङ्कफुडबारेको फेशन शो, एलकेजीका विद्यार्थीले सोचाइबारे फेसन शो, युकेजीका विद्यार्थीले विभिन्न पेशाबारे फेशन शो प्रस्तुत गरेका थिए ।
५८ औं बाल दिवसका अवसरमा आयोजित कार्यक्रममा बिजेतालाई पुरस्कार समेत वितरण गरिएको अध्यक्ष प्रविन अग्रवालले जानकारी दिए । कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य राधिका कार्कीले गरेकी थिइन् । कार्यक्रममा शिक्षकहरुले समेत ग्रुप नृत्य पस्किएका थिए ।

 

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप

SKIP