धरानमा ‘माङगेन्ना’ चलचित्रको शुभमुहुर्त


  • हाम्रो कोशी आवाज डटकम
  • २०७९ भदौ २६

धरानः कलाकर्मी, कथाकार, निर्देशक तथा निर्माता प्रेम सुब्बाको निर्देशनमा ‘माङगेन्ना’ अर्थात् शिर उठाउनु नामक चलचित्र निर्माण हुने भएको छ ।
लिम्बू संस्कृतिमा आधारित सो फिल्म बन्न लागेको हो । सो फिल्मको धरानमा एक कार्यक्रमका बीच शुभमुर्हत समेत भएको छ । चलचित्रमा किशोर सम्वाहाम्फे, टीकाराम लिम्बू, ममता लिवाङ, बिपना आङछो, आरबी थाङदेन, मुना हुप्पाचोङवाङ, दीपक लाबुङ, हेमु स्मृतिलगायतका दर्जनौं कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहनेछ ।
प्रदेश १ की सामाजिक विकास राज्यमन्त्री विष्णुमाया तुम्वाहाम्फेले सो फिल्मको शुभमूहुर्त गरेकी छिन् । मिक्लाजुङ फिल्मस प्रालिको प्रथम प्रस्तुति रहेको फिल्ममा सागर सिङ्घक तथा टीकारामा लिम्बू निर्माता रहेका छन् । त्यस्तै, सोही चलचित्रको छायाङकन प्रकाश सुब्बाले गर्नेछन् । कार्यक्रममा चलचित्रकर्मी नविन मेन्याङबोले समेत शुभकामना दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप

SKIP