दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु


  • हाम्रो कोशी आवाज
  • २०७९ असार ८

विराटनगरः मोरङका दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा परी दुईजनाको मृत्यु भएको छ ।
मंगलबार राति साढे ७ बजेको समयमा मोरङको पथरी शनिश्चरे नगरपालिका–२ मा प्रदेश १ –०२–०४७ प ००१५ नम्बरको मोटरसाइकलले पैदल यात्री स्थानीय ५० वर्षीया विमला खड्कालाई ठक्कर दिँदा घाइते भएकी खड्काको उपचारको क्रममा विराटनगरको कोशी अस्पतालमा मृत्यु भएको हो ।
यसैगरी मंगलबार साँझ मोरङकै सुन्दरहरैचा नगरपालिका–११ मा साइकललाई जोगाउने क्रममा को३३प ४२४१ नम्बरको मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा सोही मोटरसाइकलमा सवार रहेकी ३० वर्षीया देवकुमारी श्रेष्ठ घाइते भएकी थिइन् । घाइतेलाई उपचारको लागि नोवेल अस्पताल विराटनगर पठाइएकोमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय बेलबारीले जनाएको छ । दुवै घटना सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको प्रदेश १ प्रहरी कार्यालय विराटनगरका नविनराज राईले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप

SKIP