धरानमा आधा बढी मत खस्यो

धरान-१५ मा सबैभन्दा कम मत, बिहानदेखि मात्रै मत गनिने


  • हाम्रो कोशी आवाज डटकम
  • २०७९ वैशाख ३०

धरानः धरान उपमहानगरपालिकामा यसपटक कम मत खसेको छ ।
धरान–१ मा ३१४९ मतदाता रहेकोमा १९८३ मत, धरान–२ मा २३०६ मतदाता रहेकोमा १४८२ मत, धरान–३ मा ३१२१ मतदाता रहेकोमा १९८९ मत खसेको छ ।
यस्तै, धरान–४ मा २३९० मतदाता रहेकोमा १७४८ मत, धरान–५ मा ६८८६ मतदाता रहेकोमा ४५३८ मत, धरान–६ मा ५३५७ मतदाता रहेकोमा ३९४९ मत, धरान–७ मा २१४६ मतदाता रहेकोमा १४५० मत, धरान–८ मा ८०३४ मतदाता रहेकोमा ४७७६ मत, धरान–९ मा २५६० मतदाता रहेकोमा १६६८ मत खसेको छ ।
धरान–१० मा ३६२० मतदाता रहेकोमा १८७५ मत, धरान–११ मा ८३६६ मतदाता रहेकोमा ५५०३ मत, धरान–१२ मा २८३८ मतदाता रहेकोमा १७३८ मत, धरान–३ मा ६२०३ मतदाता रहेकोमा ३८५२ मत, धरान–१४ मा २८६६ मतदाता रहेकोमा २१३९ मत खसेको छ भने धरान–१५ मा १३९६३ मतदाता रहेकोमा ७८७५ मत, धरान–१६ मा ८०४४ मतदाता रहेकोमा ४८३६ मत, धरान–६ मा ५३५७ मतदाता रहेकोमा ३९४९ मत, धरान–१७ मा ९०६९ मतदाता रहेकोमा ५८७३ मत, धरान–१८ मा २३३२ मतदाता रहेकोमा १३४९ मत, धरान–१९ मा ३९२९ मतदाता रहेकोमा २२८३ मत, धरान–२० मा २६४५ मतदाता रहेकोमा २०२३ मत खसेको जनाइएको छ । यसपटक जम्मा ६२ हजार ९ सय २८ मत खसेको छ ।
धरानस्थित निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयका सहायक निर्वाचन अधिकृत गणेशप्रसाद खतिवडाले भोलि बिहानदेखि मात्रै मतगणना थालिने जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप

SKIP