धरानमा यसरी हुँदैछ मतदान

(४३ तस्वीर र भिडियोसहित)


  • हाम्रो कोशी आवाज डटकम
  • २०७९ वैशाख ३०

धरानः धरानमा बिहानैदेखि मतदान शुरु भएको छ । यसपटक पनि धरानमा उत्साहजनकरुपमा सहभागिता जनाएर मतदाताले मत खसालिरहेका छन् । सिंहदरबारको अधिकारलाई गाउँगाउँमा पुरयाउने भनिएको निर्वाचनमा लामबद्ध भएर समेत मत खसालिरहेका छन् ।
जनयुद्ध, जनआन्दोलनपछिको उपलब्धि गणतन्त्र स्थापना, संविधानसभा निर्वाचन र सोही संविधानसभाबाट जारी नयाँ संविधानमा भएको व्यवस्थाअनुसार दोस्रोपटक स्थानीय तहको निर्वाचन भएको हो । गठबन्धनका मेयर पदका उम्मेदवार किशोर राईले धरान-१२ स्थित मतदानस्थलमा मतदान गरेका छन् भने उपमेयर पदका उम्मेदवार अइन्द्रविक्रम बेघाले धरान-१५ मा मतदान गरेका छन् ।
यस्तै, एमालेकी मेयर पदका उम्मेदवार मञ्जु भण्डारीले पनि धरान-१५ मा मतदान गरेकी छिन् भने धरान उपमहानगरपालिकाका मेयर तिलक राईले धरान-१८ मा मतदान गरेका छन् ।
तस्वीरहरुः शेखरनाथ जोगी, हाम्रो कोशी आवाज

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप

SKIP