सुटकेसभित्रबाट चोर समातिएपछि…


  • हाम्रो कोशी आवाज डटकम
  • २०७८ पुष २७

विराटनगरः विराटनगरमा एउटा अनौठो घटना घटेको छ–सुटकेसभित्रबाट निकालियो चोर ।
मोरङको धनपालथान गाउँपालिकामा एक महिलालाई सुटकेसभित्र फेला पारेपछि स्थानीयले प्रहरीलाई जिम्मा लगाएका छन् । सोमबार दिउँसोतिर धनपालका स्थानीय रमेश मण्डलको घरमा कोही नभएको मौकामा चोरी गर्न भनी छिरेकी स्थानीय २५ वर्षीया रिङ्की पासवानलाई सुटकेसभित्र लुकेको अवस्थामा स्थानीयले भेटेका थिए ।
स्थानीयका अनुसार चोरी गर्न छिरेकी ती महिलाले कोही आएको चाल पाएपछि सुटकेसभित्र लुकेको इलाका प्रहरी कार्यालय रङ्गेलीका प्रहरी निरीक्षक अनमोल खड्काले जानकारी दिए । महिला गर्भवती रहेको जनाएको प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप