‘उषाको किरण’ सार्वजनिक (भिडिओ)


  • हाम्रो कोशी आवाज
  • २०७८ वैशाख ७

धरानः अस्ट्रेलियामा छायांकन गरिएको बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘उषाको किरण’ सार्वजनिक भएको छ।
प्रेमिल शैलीको यस गीतमा स्वर राजेश राज जोशीको रहेको छ। यस गीतलाई स्वयंम गायक जोशीले संगीतवद्द गरेका हुन्। जगदीश आचार्य र गायक जोशीले यस गीतलाई मिलेर लेखेका हुन्। गोपाल रसाइलीको गीतमा संगीत संयोजन रहेको छ।
म्युजिक भिडियोमा चन्दन घिमिरे र प्रतिभा महर्जन बीचको प्रेम र रोमान्स प्रस्तुत गरिएको छ। किरण मगरले कोरियोग्राफी गरेको यस भिडियोलाई बिजेश पौडेलले सम्पादन गरेका हुन्। सुदिप बिस्टको सम्पादन र निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो। हाइलाइट्स नेपालको मार्फत भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप