लागूऔषधसहित चारजना युवायुवती समातिए


  • हाम्रो कोशी आवाज
  • २०७७ पुष २२

विराटनगरः मोरङको लेटाङ नगरपालिका–२ चिसाङ पुल छेउबाट लागूऔषधसहित चारजना पक्राउ परेका छन् ।
इलाका प्रहरी कार्यालय लेटाङबाट खटिएको प्रहरी टोलीले मंगलबार राति साढे ९ बजे लेटाङ नगरपालिका–४ का २६ वर्षीय बिकेन राई, १६ वर्षीय शिशिर घिमिरे, २५ वर्षीय राजकुमार लिम्बू र लेटाङ नगरपालिका–३ की २२ वर्षीया अनु राईलाई पक्राउ गरेको हो ।
निजहरुको साथबाट प्रहरीले लागूऔषध फेनारामाईन २० ट्याब्लेट, फेनारागन २० ट्याब्लेट, लुपिजेसिक २० एम्पुल र डाइजेल्याव १९ एम्पुल बरामद गरेको छ । लागूऔषधसहित पक्राउ परेका उनीहरुको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय लेटाङले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप