धरानको विष्णु स्कुलको क्लबद्वारा शान्ति स्थापना कार्यक्रम आयोजना


  • हाम्रो कोशी आवाज
  • २०७७ असोज ६

धरानः इण्टरयाक्ट क्लब अफ विष्णु मेमोरियलद्वारा यही सेप्टेम्बर २१ मा ‘शान्ति स्थापना’ कार्यक्रम आयोजना गरिएको थियो ।
‘शान्ति स्थापना’ कार्यक्रम इण्टरयाक्टर आर्शु रेग्मी र इण्टरयाक्टर विजय ढकालले संयोजन गरेका थिए । कार्यक्रममा १० जना इण्टरयाक्टरहरूले सक्रिय सहभागिता जनाएका थिए । शान्ति सम्बन्धित चित्रहरू र उद्धरणहरूलाई समेटेर इण्टरयाक्टरहरूलाई पोष्टर बनाएर पठाउन आग्रह गरिएको थियो ।
कार्यक्रमबाट शान्तिको सन्देश दिन खोजिएको कार्यक्रम संयोजकहरूले बताए । सो क्रममा हस्तनिर्मित र आङ्किक निर्मित दुवै प्रकारका पोष्टरहरु प्रकाशन गरिएका थिए । यस कार्यक्रमले इण्टरयाक्टरहरुको सिर्जनशील क्षमता प्रस्फुटन गर्न सहयोग गरेको क्लबकी अध्यक्ष लक्की अग्रवालले बताइन् ।

प्रतिक्रिया

  • प्रबन्ध निर्देशकः डम्बरकुमार तुम्वापो
  • निर्देशकः राजेन्द्र गुरूङ
  • प्रधान सम्पादकः महेश श्रेष्ठ
  • सम्पादक/प्रकाशकः शेखरनाथ जोगी
  • फोटो सम्पादकः लक्ष्मण थापा
  • सल्लाहकारः हर्ष सुब्बा, गौरवमान श्रेष्ठ, भीम लिङ्थेप